Zemní plyn

Za dvě minuty získáte srovnání cen zemního plynu od různých dodavatelů. Navíc vám pomůžeme s posouzením dalších důležitých parametrů nabídky.

Porovnat dodavatele plynu

Proč právě s námi?

  • Nejnovější ceníky dodavatelů plynu
  • Srovnání nejen dle ceny
  • Největší srovnávač v České republice

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Vyplníte základní údaje.
  2. Ihned online připravíme srovnání a doporučíme nastavení optimálního finančního produktu přesně pro vás na míru. Žádné univerzální tabulky!
  3. Pokud budete chtít, osobně vám vysvětlíme, co je pro vás nejlepší, abyste netápali.
Vybrat kalkulačku
Náš unikátní srovnávač využívají
Jsme největší srovnávač na trhu

V roce 2017 jsme našim klientům sjednali více než 44 500 finančních produktů.

Změnou dodavatele plynu můžete ušetřit nemalé peníze. Žádejte smlouvu na dobu neurčitou, bonusy a slevy, očekávejte lepší zákaznický servis. S porovnáním všech důležitých parametrů jednotlivých dodavatelů plynu, vám rádi pomůžeme.

Změnou dodavatele plynu můžete ušetřit tisíce ročně

Pomůžeme Vám srovnat ceny více než 50 dodavatelů plynu na jednom místě a ukážeme Vám s kým můžete ušetřit. Výběrem vhodného dodavatele plynu můžete ročně ušetřit i tisíce korun.

Porovnáváme všechny důležité dodavatele

Kdo jsme

Projekt Ušetři.peníze.cz rozšiřuje nabídku největšího finančního webu v Česku o možnost online srovnání a sjednání finančních produktů. Při jeho realizaci spojily Peníze.cz síly s přední finančněporadenskou společností Partners Financial Services. Vizí projektu je čtenářům poskytovat rychlé cenové srovnání nabídky produktů i praktické rady související s finančními produkty.

Máte dotazy? Nápady či připomínky? Neváhejte se na nás obrátit na adrese usetri@penize.cz.