PRACUJTE VE SVĚTĚ FINANCÍ A ZŮSTAŇTE SVOBODNÍ

Věnujte formuláři pár minut a ušetřete.

ZVOLTE SI SVOU KARIÉRNÍ CESTU

Vychováváme zajímavé osobnosti:
Zdeňka Maroušková
Zdeňka Maroušková

„Strašně mě těší, když na Vánoce dostanu od klientů esemesky s přáním, nebo najdu-li od nich v kanceláři čokoládu či květiny. Připadám si být součástí rodiny,“ říká VIP poradkyně Zdeňka Markoušková. Na klientskou práci nedá dopustit a na její adresu se ozývají skvělá doporučení.

V jakém městě nebo regionu chcete působit:
Vzdělání (požadujeme minimálně středoškolské zakončené maturitní zkouškou):
Zkušenosti ve financích:
Zkušenosti s vedením lidí?
Vyplňte prosím osobní údaje
Zadáním osobních údajů a potvrzením tlačítka „Porovnat nabídky“ vyjadřujete svůj zájem o spolupráci se společností „Partners“. Za účelem specifikace případných finančně-poradenských služeb Vás budeme kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Telefonické hovory jsou nahrávány. Provozní podmínky webu a související informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny zde.

Nebaví vás vaše práce a potřebujete změnu? Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Chcete se stát finančním odborníkem nezávislým na bankách nebo pojišťovnách? Víme, jak na to.

Jsme největší česká finančněporadenská společnost. Stovkám tisíců našich klientů poskytujeme profesionální finanční poradenství – jsme nezávislí, máme propracovaný systém vzdělávání, etika pro nás není prázdné slovo a jsme připraveni podporovat vás i vaše klienty perfektním analytickým zázemím a nízkonákladovými produkty. Určujeme trendy ve světě finančního poradenství a dáváme mu důstojnost, která mu náleží.

  • Od roku 2007 jsme pomohli 440 tisícům klientů.
  • V nabídce máme více než 400 finančních produktů.
  • Jako první jsme do Česka přinesli profesionální certifikaci EFA.
  • Jsme garantem magisterského oboru na PEF Mendelu v Brně.
  • Naši analytici jsou skuteční.
  • Není pro nás rozhodující, odkud jste, ale jak přemýšlíte.