Vyplatí se vám refinancování hypotéky?

Refinancování hypotéky vám může ušetřit desetitisíce korun. Porovnejte si nabídku hypotečních úvěrů při refinancování na naší kalkulačce, vyberte tu nejvýhodnější a ušetřete. O zbytek se postaráme za vás.

Banky v poslední době přicházejí se stále novými a výhodnějšími akčními nabídkami pro refinancování hypotečních úvěrů. Pokud už hypotéku máte a končí vám období fixace, nepropásněte šanci snížit si svou úrokovou sazbu a ušetřit desetitisíce na úrocích.

Chcete-li svou stávající hypotéku refinancovat do jiné banky, začněte vše řešit minimálně šest měsíců před koncem fixace. Pokud necháte refinancování na poslední chvíli, nemusíte všechno stihnout a refinancování propásnete. Vaše stávající banka vás o nové sazbě informuje obvykle měsíc před koncem fixace, v té době už byste ale měli mít na stole nabídky konkurence. Kde je získat? Vyzkoušejte naši kalkulačku refinancování hypotečního úvěru a porovnejte si aktuální nabídky na trhu. Naši certifikovaní odborníci vám případně rádi pomohou také s refinancováním samotným. Komunikace s bankou, od níž odcházíte, není vždy úplně snadná. My vám refinancování zajistíme i za jediný týden.