Hypotéka

Zadáte jen pár údajů a my vám bleskově spočítáme odhad nabídky úrokové sazby na hypotéku od jednotlivých bank napříč trhem. Umíme i refinancování.

Porovnat hypotéky

Proč právě s námi?

  • Výpočet přímo dle kalkulaček každé banky
  • Srovnání všech velkých bank
  • Různé životní situace

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Vyplníte základní údaje o vaší hypotéce.
  2. Ihned online vidíte srovnání nabídky úrokových sazeb jednotlivých bank. Žádné obecné sazby, ale výpočet přesně dle zadání.
  3. Pokud budete chtít, osobně vám vysvětlíme, co je pro vás nejlepší, abyste netápali.
Porovnat hypotéky
Náš unikátní srovnávač využívají
Jsme největší srovnávač na trhu

V roce 2017 jsme našim klientům sjednali hypotéky za více než 22,5 miliard korun.

To znamená, že každá desátá hypotéka prošla přes nás. Celkově jsme zobrazili dva miliony výpočtů v 16 produktových oblastech. Jsme největší srovnavač v Česku.

Proč je dobré mít hypotéku

Toužíte po vlastním bydlení a chcete rychlý přehled toho, jakou sazbu byste v jednotlivých bankách mohli dostat? Nebo už hypotéku máte, blíží se vám fixace a vy se poohlížíte po lepší nabídce? Pak jste tady správně! Přestaňte vyhazovat peníze za nájem a udělejte si rychlou představu o tom, jaké bydlení a za jaký úrok byste si mohli pořídit. Zjistěte, v jaké bance na vás čeká nejlepší nabídky, aniž byste museli kamkoli chodit.

Diskrétně, rychle a spolehlivě.

Porovnáváme nabídku těchto bank

Kdo jsme

Projekt Ušetři.peníze.cz rozšiřuje nabídku největšího finančního webu v Česku o možnost online srovnání a sjednání finančních produktů. Při jeho realizaci spojily Peníze.cz síly s přední finančněporadenskou společností Partners Financial Services. Vizí projektu je čtenářům poskytovat rychlé cenové srovnání nabídky produktů i praktické rady související s finančními produkty.

Máte dotazy? Nápady či připomínky? Neváhejte se na nás obrátit na adrese usetri@penize.cz.

Náš magazín