Hypotéky, půjčky, investice, pojištění, srovnání | Ušetři.peníze.cz

Kontakt

Telefon
800 63 63 63
E-mail
Jsme největší srovnávač v Česku

Do pěti minut u nás najdete ty nejlepší nabídky z celého trhu. Zjistěte, kolik ušetříte vy.

Jak to funguje?

 1. Nejdříve si vyberete finanční produkt, se kterým chcete pomoci. Abychom vám mohli poradit, budeme následně potřebovat několik základních informací.
 2. Ihned vám připravíme srovnání a nebo nastíníme nastavení optimálního finančního produktu přesně pro vás na míru. Žádné univerzální tabulky!
 3. Pokud budete chtít, osobně nebo po telefonu vám vysvětlíme, co je pro vás nejlepší, abyste netápali. Volat budeme jen, když nám dáte souhlas.
Vybrat kalkulačku

Proč řešit finance právě s námi?

 • Nejsme a nikdy nebudeme „sběrači a přeprodavači kontaktů“

  U většiny produktů, ať již jde o životní pojištění, hypotéku nebo penzijní spoření, vám vždy nejdříve ukážeme, jak jsme počítali a co vám ze srovnání vyšlo. Teprve potom se sami rozhodnete, jestli chcete svou potřebu řešit s námi, nebo zkusíte jinou cestu.

 • Máme nejširší nabídku produktů a obchodních partnerů

  Pokud se podíváte ke konkurenci, zjistíte, že jejich nabídka je zkrátka a jednoduše chudá. Alespoň v porovnání s tou naší. V naší nabídce najdete opravdu vše.

 • Vyladili jsme intuitivní systém

  Za osm let jsme nasbírali spoustu zkušeností a vyladili náš systém tak, aby byl intuitivní a umožnoval nejen srovnání, ale také online sjednání produktů, které po internetu sjednat lze: cestovní pojištění, havarijní pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti.

Jsme největší srovnávač na trhu

V roce 2020 jsme našim klientům sjednali více než 18 400 finančních produktů.

Spolupracujeme s velkými hráči

Kdo jsme

Projekt Ušetři.peníze.cz rozšiřuje nabídku největšího českého finančního portálu www.penize.cz o možnost online srovnání a sjednání finančních produktů. Při jeho realizaci spojily Peníze.cz síly s přední finančněporadenskou společností Partners Financial Services. Vizí projektu je návštěvníkům poskytovat rychlé cenové srovnání nabídky produktů i praktické rady související s finančními produkty.

Užitečné

Ušetři.peníze.cz je unikátní systém pro sjednání finančních produktů po internetu, který klade důraz na bezpečí klientů.

Kdo jsme?

Ušetři.peníze.cz je společný projekt největšího českého webu o osobních financích Peníze.cz a finančně-poradenské společnosti Partners Financial Services, a.s.. Společnost Partners Financial Services můžete kontaktovat na telefonní lince 800 63 63 63 nebo e-mailem na info@partners.cz. Peníze.cz a správce Ušetři.peníze.cz zastihnete na usetri@penize.cz. Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2021 Peníze.cz a dodavatelé.

Partneři

Redakce Peníze.cz
Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4 – Chodov
E-mail: redakce@penize.cz
Partners Financial Services, a.s.
Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4 – Chodov
E-mail: info@partners.cz

Do minuty u nás najdete ty nejlepší nabídky z celého trhu.