Chcete ušetřit?

Porovnejte si během minuty nabídku finančních produktů z celého trhu. Jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jak to funguje?

Jen s námi získáte navíc

  • Přímé napojení na finanční instituce.
  • Nechceme telefon před srovnáním.
  • Největší srovnavač v Česku.

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Nejdříve si vyberete finanční produkt, se kterým chcete pomoci. Abychom vám mohli poradit, budeme následně potřebovat několik základních informací.
  2. Ihned online připravíme srovnání a doporučíme nastavení optimálního finančního produktu přesně pro vás na míru. Žádné univerzální tabulky!
  3. Pokud budete chtít, osobně vám vysvětlíme, co je pro vás nejlepší, abyste netápali.
Vybrat kalkulačku
Náš unikátní srovnavač využívají
Jsme největší srovnavač na trhu

V roce 2017 jsme našim klientům sjednali více než 44 500 finančních produktů.
Proč řešit finance právě s námi?

Nejsme a nikdy nebudeme „sběrači a přeprodavači kontaktů“. U většiny produktů, ať již jde o životní pojištění, hypotéku nebo penzijní spoření, vám vždy nejdříve ukážeme, jak jsme počítali a co vám ze srovnání vyšlo. Teprve potom se sami rozhodnete, jestli chcete svou potřebu řešit s námi, nebo zkusíte jinou cestu.

Máme nejširší nabídku produktů a obchodních partnerů, s nimiž spolupracujeme. Pokud se podíváte ke konkurenci, zjistíte, že jejich nabídka je zkrátka a jednoduše chudá. Alespoň v porovnání s tou naší. V naší nabídce najdete opravdu vše.

Kromě toho jsme za pět let nasbírali spoustu zkušeností a vyladili náš systém tak, aby byl intuitivní a umožnoval nejen srovnání, ale také online sjednání produktů, které po internetu sjednat lze: cestovní pojištění, havarijní pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti.

Spolupracujeme s velkými hráči

Kdo jsme

Projekt Ušetři.peníze.cz rozšiřuje nabídku největšího webu o osobních financích v České republice o možnost online sjednání finančních produktů. Při jeho realizaci se spojily Peníze.cz s přední finančněporadenskou společností Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit adrese usetri@penize.cz.